Wrzesień

Moja wielka księga odpowiedzi. W podróży!

praca zbiorowa

okładka książki

Dlaczego łódź nie tonie?

Jak samolot utrzymuje się w powietrzu?

Otwórz okienka, żeby znaleźć odpowiedzi na te i wiele innych fascynujących pytań. Poznawaj świat pojazdów, znajdując odpowiedzi na pytania z tej niesamowitej książeczki pełnej zabawnych faktów i wyjaśnień.

Źródło opisu: https://bonito.pl/produkt/moja-wielka-ksiega-odpowiedzi-w-podrozy

Źródło okładki: https://bonito.pl/produkt/moja-wielka-ksiega-odpowiedzi-w-podrozy


Wyjazd na weekend

Sarah Alderson

okładka książki

Kiedy wymarzony wyjazd zmienia się w… przerażający koszmar!
Orla i Kate przyjaźnią się od niepamiętnych czasów. Niejedno już przeszły – od trudnych doświadczeń Orli jako świeżo upieczonej matki do niełatwej sprawy rozwodowej, przez którą przebrnęła Kate – i zawsze się wspierały. I zawsze, nie zważając na wszystko, raz w roku fundowały sobie wspólny weekendowy wypad.
W tym roku zdecydowały się na Lizbonę: piękny apartament ze wspaniałym widokiem i ekscytujący program zwiedzania. Nic nie mogłoby rozpocząć lepiej tej wycieczki niż wieczorne wyjście na miasto.
Ale kiedy Orla budzi się następnego ranka, nigdzie nie ma Kate.
Przesłuchiwana przez policję Orla, która z miejsca staje się główną podejrzaną, mgliście pamięta, co działo się ubiegłej nocy. Wie jednak, że ustalenie faktów może być ostatnią nadzieją dla przyjaciółki. Próbując odtworzyć wydarzenia, dokonuje wstrząsających odkryć i zdaje sobie sprawę, że Kate mogła coś ukrywać. I choć zaginęła w Lizbonie, to rozwiązanie zagadki jej zniknięcia może znajdować się znacznie bliżej domu.
Ekranizacja porywającego thrillera psychologicznego Sarah Alderson dostępna na platformę Netflix. W rolach głównych zobaczymy Leighton Meester i Christinę Wolfe.

Źródło opisu: https://lubimyczytac.pl/ksiazka/5008501/wyjazd-na-weekend

Źródło okładki: https://lubimyczytac.pl/ksiazka/5008501/wyjazd-na-weekend